людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Інформація з організації оздоровлення та відпочинку дітей

1. Закон України "Про оздоровлення та відпочинок дітей".

2. Порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету.

3. Обласна Програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 – 2024 роки. Порядок щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей.

4. Наказ Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації "Про забезпечення організації заходів з відшкодування частини вартості путівки ДЗОВ області за надані послуги". Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області, які беруть участь у забезпеченні організації заходів з відшкодування частини вартості путівки.

5. Пакети документів, які  необхідні  для  направлення дітей до дитячих центрів ДПУ “МДЦ “Артек” та ДП “УДЦ “Молода гвардія”.

6. Як дістатись до дитячих центрів, щоб відвідати дитину?