людям з порушенням зору

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. No710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

09:54 18.01.2024

Пункти незламності

У корпусах опроного закладу "Омельницький ліцей" ( с. Омельник, в. Центральна 64) та Рокитненської гімназії з дошкільним структурним підрозділом (с. Рокитне, в. Макаренка 12) розташовані пункти незламності, які на випадок блекауту готові прийняти до 50 осіб.

13:22 04.01.2024

Всесвітній день прибирання 2023 в Україні

Інформаційна довідка Всесвітній день прибирання 2023 в Україні      Наше навколишнє середовище щодня страждає від екоциду. Постійні обстріли, детонація мін, горіння лісів, підрив Каховської ГЕС – наслідки усіх цих екозлочинів будуть наздоганяти нас роками і навіть століттями. Ми повинні уже зараз почати роботу над ліквідацією наслідків екокатастрофи, підтримкою та відновленням українського довкілля. Сьогодні, як ніколи, потрібно об’єднувати зусилля та працювати у спільному напрямку – Перемога та екологічне відновлення України – Юлія Мархель, координаторка World Cleanup Day в Україні.

11:02 28.07.2023

В УКРАЇНІ ЗА УЧАСТІ ГО «ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ «КОНФІДЕНС» ЗА ПІДТРИМКИ ДИТЯЧОГО ФОНДУ ООН (ЮНІСЕФ), СТАРТУЄ МАСШТАБНИЙ ПРОЄКТ «ЗУПИНКА: Я»

Наприкінці травня за участі громадської організації «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» стартував новий масштабний багатофункціональний проєкт «Зупинка: Я» – спільна ініціатива програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), держави і громадських організацій для надання комплексної психологічної допомоги та психоедукації для зміцнення психічного здоров’я, попередження виснаження та відновлення ресурсу українців. Проєкт охоплює дві області – Полтавську й Сумську, і є унікальним за своєю суттю, адже передбачає всебічну підтримку учасників, зокрема консультації з психологом, за потреби – з психіатром, довготривалий супровід, роботу онлайн та наживо, роботу мобільних психологічних команд, які працюватимуть у різних населених пунктах, навіть найменш доступних. Учасники мають можливість долучатися до вебінарів, майстер-класів, лекцій, ретритів тощо. Також у межах проєкту передбачена видача гуманітарної допомоги. До проєкту можуть доєднатися батьки, батьки й опікуни дітей з ООП, жінки з дітьми до 18 років, у сім’ях яких загинули годувальники, спеціалісти професії «Люди-люди», які зіткнулися з вигоранням. У межах проєкту буде задіяно 3 програми: «Тіло. Стабілізація. Ресурс», «Робота з людьми, які пережили втрату», «Підготовка спеціалістів для роботи з дітьми з ООП (особливі освітні потреби)». Інноваційні методики, перевірені на практиці вправи, цікавий теоретичний матеріал, зустрічі, розмови, підтримка спеціалістів і розуміння, що кожен – унікальний, а всі ми – єдина велика непереможна родина – ось завдання, які ставимо перед собою. Громадська організація «Центр психологічної допомоги «Конфіденс»

09:34 29.06.2023

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА/АБО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

12:25 15.06.2023

Набір кандидатів з України для участі у Програмі "Молоді обрані політики” у 2023 році

Інформуємо, що Комітет регіонів Європейського Союзу (далі - KP) ухвалив рішення розширити програму KP "Молоді обрані політики” (Young Elected Politicians, YEP) на країни-кандидати на вступ до EC. Оскільки у червні 2022 року Україна отримала статус кандидата на вступ до Євросоюзу, KP запропонував представникам з України долучитися до участі у згаданій програмі.

16:10 10.04.2023

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

13:45 27.07.2022

Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

16:07 29.06.2021