людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Звіт про роботу ВОМС

У 2023 році робота відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області була направлена на реалізацію у закладах освіти вимог Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту». У продовж звітного періоду діяльність відділу освіти була спрямована на здійснення державної політики в галузі освіти, створення належних умов їх функціонування й розвитку, удосконалення змісту освітнього процесу, впровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей дітей і підлітків.
    Освіта в Омельницькій  сільській територіальній громаді представлена 2 загальноосвітніми закладами, в яких  навчається 384  учнів та 3 закладами дошкільної освіти, в яких виховується 82 дітей.

Повна версія звіту.